Sinuhe

Ota yhteyttä

Haluatko tietää tuotteista tai toimipaikoistamme? Kysy meiltä!

Toimisto

Vuoripojankatu 9, 15210 Lahti
keskus 03 – 3399 3300
myynti 03 – 3399 3344
sinuhe(at)sinuhe.fi
myynti(at)sinuhe.fi

Leipomomyymälä Lahti

Vuoripojankatu 9, 15210 Lahti
puhelin 03 – 3399 3335

Myymälä on auki arkisin klo. 7 – 17 ja lauantaina klo. 8 – 14. Sunnuntaisin suljettu.

Leipomomyymälä Kouvola

Hallituskatu 5, 45100 Kouvola
puhelin 020 – 720 9968

Avoinna:

ma-pe klo: 8:00 –15:00
la klo: 9:00 – 14:00
Sunnuntaisin suljettu.

Kahvilat ja ravintolat

Löydät kahviloiden ja
lounasravintoloiden yhteystiedot
kunkin paikan omalta sivulta

Kahvilat ja lounasravintolat >

Talous

Sinuhe Oy (3118830-9)
(Lahden leipomo ja Sinuhe Oy:n kahvilat ja Lahden ja Kouvolan tehtaanmyymälät)

Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite 003731188309
Operaattori OpusCapita Solutions Oy
Välittäjätunnus E204503

Sähköpostilaskut
SinuheOy.FI.P.149739-5@docinbound.com

Paperilaskut
Sinuhe Oy (OpusCapita skannauspalvelu)
PL 40243
00062 LASKUTUS

Lisätietoja:
reskontra@sinuhe.fi


Henkilökunta

Toimitusjohtaja

Kari-Matti Valtari
kari-matti.valtari@sinuhe.fi
040-5143706

Tuotantojohtaja

Kari Sillfors
kari.sillfors@sinuhe.fi
044-5440770

Laatupäällikkö

Ulla Heinonen
ulla.heinonen@sinuhe.fi
0400-738300

Keskus

03-33993300
sinuhe@sinuhe.fi

Myynti

Eija & Kristian
myynti@sinuhe.fi
03-33993344

Myyntipäällikkö

Henri Laurila
henri.laurila@sinuhe.fi
040-5117282

Myyntiedustaja

Veeti Hämäläinen
veeti.hamalainen@sinuhe.fi
044-3404080

Myyntiedustaja

Jani Jormalainen
jani@sinuhe.fi
0400-835089

Myyntisihteeri

Tiina Karjalainen
tiina.karjalainen@sinuhe.fi
03-33993323


Anna palautetta tai kysy meiltä!