Sinuhe

Ota yhteyttä

Haluatko tietää tuotteista tai toimipaikoistamme? Kysy meiltä!

Leipomomyymälä Lahti

Vuoripojankatu 9, 15210 Lahti
puhelin 03 – 3399 3335

Avoinna:

ma-pe klo: 7.00 – 17.00
la klo: 8.00 – 14.00
Sunnuntaisin suljettu.

Leipomomyymälä Kouvola

Hallituskatu 5, 45100 Kouvola
puhelin 040 553 5518

Avoinna:

ma-pe klo: 7:00 –17:00
la klo: 9:00 – 14:00
Sunnuntaisin suljettu.

Kahvilat ja ravintolat

Löydät kahviloiden ja
lounasravintoloiden yhteystiedot
kunkin paikan omalta sivulta

Kahvilat ja lounasravintolat >

 

 

 

Toimisto

Vuoripojankatu 9, 15210 Lahti
keskus 03 – 3399 3300
myynti 03 – 3399 3344
sinuhe(at)sinuhe.fi
myynti(at)sinuhe.fi

Talous

Sinuhe Oy (3118830-9)
(Lahden leipomo ja Sinuhe Oy:n kahvilat ja Lahden ja Kouvolan tehtaanmyymälät)

Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite 003731188309
Operaattori Apix Messaging Oy
Välittäjätunnus 003723327487

Sähköpostilaskut
003731188309@procountor.apix.fi

Paperilaskut
Sinuhe Oy PL 16112

00021 LASKUTUS

Lisätietoja:
reskontra@sinuhe.fi


Henkilökunta

Toimitusjohtaja

Kari-Matti Valtari
kari-matti.valtari@sinuhe.fi
040-5143706

Myyntipäällikkö

Derek Werner
derek.werner@sinuhe.fi
040-529 9333

Laatupäällikkö

Ulla Heinonen
ulla.heinonen@sinuhe.fi
0400-738300

Myyntiedustaja

Susanne Kempe
susanne.kempe@sinuhe.fi
040 7360 114

Myyntiedustaja

Christopher Reijonen
christopher.reijonen@sinuhe.fi
040 723 5158

Myyntiedustaja

Anne Tietäväinen
anne.tietavainen@sinuhe.fi
040 6139 504

Myynti (toimisto)

Ranja Räty sinuhe@sinuhe.fi
Joona Haiko myynti@sinuhe.fi
03-33993344

Myyntisihteeri

Tiina Karjalainen
tiina.karjalainen@sinuhe.fi
03-33993323


Anna palautetta tai kysy meiltä!


    Easywhistle ilmoituskanava